| Sandraa_4560 a întrebat:

Buna TPU love struck! Am si eu o nelamurire de ceva timp cand vreau sa adaug la prieteni pe cineva pe Facebook imi zice asa "This Request Can't Be Sent
Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem." straight face stie cineva din ce cauza? Scuzati categoria happy Fundita love struck!

2 răspunsuri:
| carabinierr a răspuns:

Da ma asa e... si in viata ta nu o sa poti sa adaugi acea persoana!

| Sandraa_4560 explică:

Carabinierr esti patetic rolling on the floor))