| Vadhasndasjnkajn a întrebat:

Dau Funda! love struck. Pe facebook nu mai pot sa dau add as friend si nu stiu cum sa dau sa fie ca inainte sa pot sa adaug prieteni cand apas pe Add as friend imi apare : "This Request Can't Be Sent
Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem." Cum pot sa fac cum era inainte?

Răspuns Câştigător
| a_7338 a răspuns:

Ai trimis prea multe invitati si de accea nu mai merge asteapat sa mai accepte si dupa aceea o sa mai poti trimite invitati big grin funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut intra pe http://www.4facebook.eu/prietenii-tai-in-facebook.html si vezi exact

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.4facebook.eu si vezi . sunt inf in romana

| newyou a răspuns:

Poate ca ai prea multi prieteni pe facebook.Cati prieteni ai?