| pantera2011 a întrebat:

FUNDA! Pe facebook nu pot sa imi adaug nici un prieten si numa ce mi-am facut facebook-ul imi da eroare si imi scrie asa "This Request Can't Be Sent
Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem." Cum sa rezolv eu problema asta?! Multumesc

2 răspunsuri:
| Florin6326 a răspuns:

Ai deja prea multe solicitari de ''prieteni'' facute.

| rallulollipop a răspuns:

Trebuie doar sa dai "send request".Nu este nicio problema, mesajul este doar pentru a recomanda userilor sa trimita "cereri de prietenie" doar persoanelor pe care le cunosc.Succes la dat add. happy Funda?