| Neymar2 a întrebat:

Daca vreau sa adaug pe cineva la prieteni pe facebook nu merge.

This Request Can't Be Sent
Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem.

1 răspuns:
| NoChanceForUs a răspuns:

Da,e un fel de protecție a utilizatorilor.Probabil e o persoană cu care nu ai avut tangențe niciodată(prieteni comuni,comentarii lăsate la pozele altora, etc), iar Facebook le protejează identitatea și contul de factori considerați „periculoși".