| Coccolino a întrebat:

Buna TPU:X, voi nu vreti ca TPU sa fie ca inainte?:X, credeti ca mai sunt sanse?love struck fundita:X

Răspuns Câştigător
| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Buna.Ba da vreau, si da cred ca mai avem sanse big grin

2 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

Da as vreaa:X Si ar fi sanse daca ne-am unii cu toti si am cere sa se intoarca TPU al nostru:X

NOname
| NOname a răspuns:

Dar de ce neaparat "ca inainte"? Totul (toti) se afla in continua schimbare. De ce sa ne dorim sa ne intoarcem in trecut, mai ales daca stim, ca nu va fi posibil, cand putem sa schimbam viitorul?
Poate fi diferit, dar per ansamblu la fel de bine ca in trecut sau chiar mai bine. Daca va fi un efort/scop comun, atunci TPU-ul are toate sansele sa se vindece, sa devina un loc mai bun.
Si apropo, eu deja simt o mica schimbare in bine. Voi nu? Au mai disparut intrebarile ultra stupide sau/si inutile. Se respira mai usor pe site. Daca o vom tine tot asa, presimt, ca TPU-ul va avea un viitor foarte frumos.

P. S. Uite, tu de exemplu, ai putea sa ne/te ajuti, nepunand la sfarsit acel "fundita". Multumesc! Numai bine!