| Sim0nikaaa a întrebat:

Hey TPU:X`! Vreau sa-mi cumpar si eu un mini studio.big grin si vreau sa va intreb daca e greu de utilizat?batting eyelashes Si cam cat ar costa unubig grin?:X si daca dau comanda de pe internet... credeti ca o sa-mi iau teapa? laughing) Astept niste raspunsuribig grin. fundita:X`!

Răspuns Câştigător
| totElodia a răspuns:

Un amic de-al meu a inceput sa-si faca un studio. Momentan a luat doar jumatate din piese si au costat doar 16-17 milioane, in comparatie cu altele, care deja aveau sa coste 25-30 milioane. Bafta.