| ideifixeneatinse a întrebat:

Buna tpuuuuuuuuuu.deci am putina burtica.eu is slaba dar ma deranjeaza burta.
as vrea sa fiu dreapta nu stiu cum sa va explic cred ca stiti voi kiss.
Cum as putea s-o dau jos cat mai repede sau eu stiu thinking ( in afara de sala si sa tin regim )
Fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.kiss?-* mersikkiss

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,fa in fiecare zi abdomene cate 2 seturi a cate 20 de abdomene, deci de 2 ori pe zi cate 20 de abdomene, si creste numarul lor pe zi ce trece, tot mai multe; alergatul deasmenea este bun pentru ca atunci cand alergi tot corpul se pune in miscare si slabesti si la burta.
Fara sport si regim nu prea se poate...sa nu folosesti diferite pastile ca nu sunt bune deloc.
Si nu trebuie sa tii cine stie ce regim,dar sa ai totusi grija ce si cat mananci, pentru ca degeaba faci exercitii cu caru`, daca dupa aia mananci shaormahee hee.

2 răspunsuri:
| Neggy a răspuns:

Fa mult sport dar mananca sanatos. Tine regim dar sa mai mananci cate cevawinking

| Maaryyneelaa a răspuns:

Dupa parerea mea, ceaiurile si pastilele de slabit iti fac bine pe o parte si rau pe alta parte cu timpul.Nu trebuie sa tii un regim foarte strict,doar ca trebuie sa incerci ca la fiecare masa sa nu mananci pana simti ca te-ai saturat, sau sa nu mananci dupa ora 6, sau sa mananci cat mai putina paine,daca se poate chiar deloc.Dar daca tot esti slabuta si ai doar putina burtica ai putea face pur si simplu exercitii,ca de exemplu exercitiile pilates(eu fac mereu,de pe net),daca vei face in fiecare zi,inclusiv abdomenele sigur vei scapa de burtica, dar totusi trebuie sa mai renunti putin la mancare, sa mai scazi din cantitatea ei.Bafta!