| cryss_6160 a întrebat:

Am si eu o problema.Cum as putea sa slabesc adica sa nu mai am burta? Sunt fooarte slaba in rest doar ca am burtacrying. Ce exerciti sau ce regim stiti? Fara mistouri ca va raportez x(. Dau funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| nobody5568hf a răspuns:

Salut cryss! Fa cat mai multe abdomene, incearca daca poti sa mananci foarte putin seara (un iaurt (cel putin eu asa fac)) sau daca se poate chiar deloc!
Dupa fiecare masa fie de amiaza, dimineata sau seara fa cel putin 10 abdomene, ele iti pot intari musculatura si poti scapa de burtica!
Sper ca ti-am fost de folos prin incercarea ta de a slabi!
Plizzz daca se poate FUNDA!happy love struck

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Coarda, bazin, si daca vrei, abdomene, care nu sunt necesare. Daca vei face numai abdomene, te vei deforma. Trebuie sa imbini exercitile, pentru a da o forma corpului, pentru a modela in mod frumos si placut corpul. Ca atare: In fiecare seara, 1 ora coarda. A doua seara, coarda, dar alergat. A treia seara bazin, A patra pauza totala, si de la a cincia o iei de la capat. Poti manca ori ce si ori cand fara probleme. Acesta este cel mai bun regim pentru un corp sanatos si frumos. Pa!

| stefi_1794 a răspuns:

Fa cat mai multe abdomenehappy

| qasdfghjklp a răspuns:

Http://www.eva.ro/......31066.html

aici ai niste exercitii. sper sa iti fie de folos :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cryss,tocmai am cetit intr-un articol in ziare.ro ca vedetele de la holiud mananca servetele Kleenex, pentru a se simti satule si a-si pastra formele.la cum arata ele cred ca reusesc.nu te sfatuiesc sa incerci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inotul ajuta mult:)
Mai sunt exercitiile astea: http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY Sunt vechi dar sunt al naibii de bune, eu le fac si de 15 ori pe zi. :))
Alta chestie ar fi sa nu faci combinatii nepotrivite de alimente. Nu neaparat pentru ca ingrasa, ci pentru ca te "umfli" si pari sa ai burta chiar daca nu ai. Combinatii nepotrivite ar fi carne cu cartofi sau orez, lapte cu cereale, etc. Incearca sa nu mananci fructe sau lapte daca n'au trecut doua ore de cand ai mancat ultima data sau pana la urmatoarea masa.
Ia 5-6 mese mici pe zi in loc de mai putine si mai mari.
Chestii de'astea.:D