| Mirela a întrebat:

Buna tuturor :*:*!
cine a folosit colon help pentru slabit?
ati avut rezultate?
sunteti incantat de produs?
Raspunde-ti doar cei care l-ati folosit, va multumesc! >big grin

1 răspuns:
| maraviglia a răspuns:

Cea mai eficienta procedura pentru curatarea colonului este colonhidroterapia. Ea este recomandata atat in problemele de digestie (balonari, gaze, constipatie, etc) cat si in cazul persoanelor care au probleme de greutate dar mai ales are un efect benefic asupra imunitatii si tonusului zilnic. Aceasta procedura se poate face la Maraviglia Salon.