| roxaa15 a întrebat:

Ma scuzati, nu vreau sa fac reclama vreunui produs dar as vreasa va intreb daca a folosit cineva colon help? ma tot bate gandu sa il folosesc dar as vrea si niste sfaturi.Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

La mine a consumat toata familia.
Daca ai colonul sanatos,si nu e incarcat de toxine,si e curat, atunci cand vei folosi Colon Help nu vei simti nici o diferenta.
Insa exista oameni care au mancat toata viata numai porcarii, grasimi, prajeli, E-uri, plus ca au avut un metabolism, si colonul lor e o fabrica de toxine,"o groapa de gunoi"
Acestia daca vor folosi colon help, dupa ce vor elimina din intestinele lor"gunoaiele" "putregaiurile" vor simti ca zboara.
Deci cam asa sta situatie.
Colon Help nu te ajuta sa slabesti daca ai 70 si vrei sa ajungi la 60, insa pentru cineva care are 130 kg, si vrea sa ajunga la 90 intr-adevar Colon Help ajuta cu adevarat.
Eu as spune ca e un produs excelent pentru detoxifiere.decat pentru slabire.
Bineinteles ca daca ai obisnuit sa mananci porcarii toata viata Colon Help te va mai curata de toxine.
Depinde ce urmaresti..Succes!

caramela
| caramela a răspuns:

Hristos a inviat! am avut intentia sa cumpar si eu, apoi am stat pe ganduri si am intrebat medicul meu de familie care este un om in adevaratul sens al cuvantului si mi-a zis asa. draga mea daca ai asa bani multi, nu te pot opri sa faci o cura cu acest produs, dar e de durata(a la long) si nu vad efectele fiecare trebuie sa faca reclama sa isi vanda produsul nu? si am ascultat al dansei sfat si nu am cumparat..bine ar fi fost sa cumperi o cutie si sa se vada efectele.dar nu, trebuie sa cumperi pana ramai fara finante..asa ca alegerea iti apartine.
O zi buna!

| KellyGreen a răspuns:

Nu am folosit, insa a folosit o prietena, nu prea a ajutat'o, adica nu a slabit mai deloc, probabil a avut efect doar in interiorul organismluli, ca in exterior nu se vede nici o diferenta.

| HappyPebbles a răspuns:

Mama mea a folosit.E destul de ciudat la gust(ea il lua cu iaurt pentru ca asa citise).Nu a slabit,nu i-a adus vreo stare de bine sau asa ceva,dar nici rau nu i-a facut. Cert e ca daca a actionat cumva, a actionat in interior, dar foarte "discret"laughing.

In concluzie, mama nu a mai luat pentru ca nu i-a facut niciun bine, ci doar scarba din cauza gustului ala ciudat.happy

| roxaa15 explică:

Mutumesc tuturor pentru sfaturi, eu as vrea sa iau colon help pentru ca am probleme cu o dishidroza si am inteles ca ar fi bine sa fac o cura de detoxifiere, acum daca si slabesc un pic e foarte bine, dar ideea principala e detoxifierea.Asta voiam sa stiu, cat e de bun la detoxifiere?

| Erika_Sofron_1977 a răspuns:

Si eu sunt de parerea ca acest produs actioneaza "discret",in sensul ca e util pentru detoxifierea organismului, foarte important sa consumi lichide multe in perioada curei(de preferinta necarbogazoase), astfel ajuti la un efect optim si nu te vei trezi cu o transpiratie acida, urat mirositoare.e util in probleme de constipatie, dar nu ca si cura de slabire.

| Elena_Duca_1968 a răspuns:

Buna este rau la gust incearca Imune de la Wellstar sunt capsule foarte bune te ajut daca vrei sa iti faci rost 0757501560 Elena