| Zoozik a întrebat:

A folosit cineva Colon Help? E bun? Ajuta la slabit si la constipatie? Va rog spune-ti-mi daca ati incercat. Funda pentru cel mai detaliat raspunswinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Tatal meu ia cam de 2 saptamani Colon Help. El are probleme digestive si l-a luat mai mult pentru tratarea constipatiei. Dar tatal meu are si ceva exces de kg si vrea sa si slabeasca. In primele 2-3 zile de la inceperea tratamentului digestia lui a fost f puternica(cica asa e normal, scrie si pe prospect) si a trebuit sa stea mai mult pe la toaleta. happy Dar sa stii ca acum deja nu se mai baloneaza, tranzitul intestinal este bun si ca sa-l ajute la slabit, el ia masura de colon help amestecat cu iaurt, inainte de masa. A zis ca se simte satul. Trebuie sa bea multa apa pentru ca tratamentul asta sa dea rezultate. Oricum, tind sa cred ca este f bun si am auzit multe persoane care il folosesc. Daca iti vei cumpara, cauta-l in magazinele naturiste, e putin mai ieftin decat in farmacii. A costat 119 lei. Merita sa-l incerci, cu siguranta!