| Roxana30R a întrebat:

Stie cineva daca ajuta la ceva Colon Help? A folosit cineva de pe aici? As vrea sa il incerc si vroiam sa fiu sigura de rezultate. Va multumesc! P.S. Dau fundita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| acidickiddo a răspuns:

Da,Roxy.Am inteles.Dar din spusele unor rude de ale mele, produsul asta face minuni.Si eu vreau sa il incerc, avand in vedere ca am mari probleme cu colonul.

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,e bun pentru detoxifiere dar daca il iei cu speranta ca slabesti, rezultatele sunt slabe

| Azµre a răspuns:

Colon Help este pentru detoxifiere atâta tot, pe scurt un laxativ!

| userul7200 a răspuns:

Nu cred, a spus odata la ProTv (Romania Te Iubesc) ca nu e prea bun pentru ca a spus ca face sa dispara ceva din spate ce protejeaza nu stiu ce...nu am fost prea atent.dar dupa cum a spus la ProTv eu nu cred ca ajuta.Dar oricum eu nu oblig pe nimeni sa ia sau sa nu ia, doar mi-am spus parerea.

| karsivan a răspuns:

Da rezutate, dar gasesti si alte produse la fel de bune si mai ieftine la plafar (ex psilium, foarte buna si in constipatie cat si in diaree.

| Roxana30R explică (pentru karsivan):

Mi se pare interesant ce spuneti, dar eu nu am probleme cu constipatia sau diareea, ci cu umflarea colonului. Sunt slaba dar am burtica destul de mare, arat ca o rama cu o maslina in burta. Si de asta vroiam sa incerc ceva pentru colon, ati sti ceva? Va multumesc!

| acidickiddo a răspuns:

Draga mea, ColonHelp este un produs foarte bun, recomandat persoanelor cu probleme de colon, gen colon iritat, probleme de digestie si altele.Si ajuta si la eliminarea toxinelor.Dar mai degraba du-te la doctor ca sa iti faca o recomandare.Nu-l poti lua dupa ureche, daca X sau Y l-au folosit.;-)

| Roxana30R explică (pentru acidickiddo):

Am mers, si nu mi-au zis niciodata ca as avea probleme cu colonul, putin cu digestia. Dar la ce simptome am, nu stiu daca sa am incredere in ce au spus ei. happy Plus ca stiam ca nu e un produs periculos, poate fi luat si pentru detoxifiere. happy

| acidickiddo a răspuns:

Poate fi luat pentru detoxifiere, da.Si daca zici ca ai fost la medic, acum nu stiu ce sa-ti spun.Il poti incerca daca doresti.Doar sa respecti prescriptia.Te pup!

| Roxana30R explică (pentru acidickiddo):

Multumesc pentru sfat! Dar mi-ar fi placut sa aud o parere de la o persoana care a folosit produsul.

| Roxana30R explică (pentru acidickiddo):

Il voi incerca si eu. Nu pentru ca vreau sa slabesc, ci pentru ca nu mai vreau sa ma simt balonata mereu. Sper sa ma ajute. Astept opinii daca il incerci inaintea mea! Va multumesc tuturor!

| acidickiddo a răspuns (pentru Roxana30R):

Da,draga mea.Am sa-ti scriu de indata ce ma apuc de el :d.Te pup!

| acidickiddo a răspuns (pentru Roxana30R):

Da,Roxy.Am inteles.Dar din spusele unor rude de ale mele, produsul asta face minuni.Si eu vreau sa il incerc, avand in vedere ca am mari probleme cu colonul.

| batybaty a răspuns:

Da el este bun uitete si la emisiunea ajutor vreau sa zlabesc o sa vezi acolo ca zic ca este foarte bun a zlabit o femeie de 250 la 200 de kg!

| fabiola a răspuns (pentru batybaty):

Fa ceva si pentru limba romana....scrii jalnic!

| batybaty a răspuns (pentru fabiola):

Ce te rog taci nu te baga

| fabiola a răspuns (pentru batybaty):

Era un sfat, pe mine nu ma afecteaza cu nimic!