| rockon a întrebat:

Buna tuturor big grin! Am 16 ani si ma uit la alti colegi care deja la varsta mea au deja barba si pot sa isi lase cioc sau alte chesti. Am incercat si mam tot barberit dar imi creste doar mustata( nu chiar ca la un om adult) cateva fire la cioc si putin in parti la obraji.Intrebarea mea este ce pot face ca sa imi creasca barba mai repede si mai deasa chiar daca am doar 16 ani? help!crying...

31 răspunsuri:
| bongodread a răspuns:

Mai uite care e faza eu am 17, cum o zis un tip mai jos mai fa sex, frate fac sex si de 3 ori pe zi daca am timp dar nu prea pot sa fac asta zilnic si pana mae nimic barba ce **** nu ca m-ar stanjenii da pana mea incercam sa imi explic o chestie logica, mai toata lumea care ma cunoaste putin imi zice schimba ma sangele in ideea fa sex *** acum nu stiu daca ati avea o explicatie logica as fi foarte fericit