| mafyyyo a întrebat:

Ma puteti ajuta sa imi gasesc un nume nou de Dj?
, sunt un dj si vreau sa am un nume nou, vreau sa o iau totul de la inceput si nu stiu ce nume sa am ca dj, puteti sa-mi dati voi cateva nume de dj? dau funda!( apropo eu ma numesc marius daca va ajuta cu ceva... )

6 răspunsuri:
| IoNuTz61 a răspuns:

Dj mDuck? laughing

| IoNuTz61 a răspuns:

Dj mDuck laughing?

| Kamiichu a răspuns:

Dj Maff
Dj Mario smug
Dj Marţiii
Dj Matty thinking
nu-mi mai vine nimic în cap thinking
sper că te-am ajutat ^^

| mafyyyo explică:

Multumes tuturor pentru ajutor, mai astept pana 16 va multumesc din tot sufletu!

| mafyyyo explică (pentru Kamiichu):

Multumesc pentru ajutor dar sunt deja aceste nume sad vreau un nume care sa nu fie inca folosit poate sa fie si in engleza!

| mafyyyo explică (pentru IoNuTz61):

Interesant nume smug mersii daca iti va mai trece ceva prin cap sa-mi spui si mie un nume nefolosit smug mersii ( numele poate sa fie si in engleza, nu conteaza limba sa sune cat de cat fain,, multumesc inca o data )