| DivinityBoy a întrebat:

Buna utilizatori TPU! As vrea sa ma ajutati sa imi aleg profilul pentru liceu pentru ca eu nu sunt sigur ce sa aleg.Am sa va zic la ce sunt bun si la ce nu.
La romana ma descurc asa si asa (sunt cam de 7), La biologie ma pricep foarte bine, la chimie, fizica si matematica sun varza, la istorie sunt de 8-9, la geografie sunt cam slab, la engleza sunt cel mai bun din clasa si la franceza sunt de 8-9. Care profil mi se potriveste cel mai mult?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bilingv, cu siguranta. E un profil care, pe langa faptul ca e perfect pentru tine, iti va fi de mare ajutor in viitor(mai ales in cazul in care te hotarasti sa pleci din tara).

2 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Ia vezi filologiawinking, Engleza intensivwinkingacolo am de gand sa ma duc eu ca vreau sa scap de matebig grinsi de chimie si ador Engleza

| GyeBaek a răspuns:

Limbi straine.