| ExtraSakadat a întrebat:

Bună, voi faceţi Hallowenul?!big grin. Dacă da, dati-mi nişte idei de costume mai originale [ nu vrajitoare! ] :X [Sunt fataon the phone Fundăă love struck.

Răspuns Câştigător
| LoVe_6598 a răspuns:

Poti fi o fantoma. sau pisica dinacea neagra -katwomen- si vampirita poti fii. istea sunt cele mai cool costume care-mi vin in minte.
fundita?:d

1 răspuns:
| malinne a răspuns:

Da !
o colega de a mea spunea ca se face fetita lollipop . isi pune acadele in par laughing.isi ia pijamale largi asa si papuci de casalaughing.
o alta spunea ca se va costuma in cruela din 101 dalmatienilaughing.
alte idei ?
eu as fi vrut sa imi fac o rochie ...laughing din reviste. mi s-a parut interesant ...dar acum nu stiu ma mai gandesc.