| Carlaramba01 a întrebat:

Buna, voiam sa ca intreb ce se întâmpla dacă fumezi Heets fara IQOS? Adică pățești ceva?

1 răspuns:
| Dishka a răspuns:

Nu ar fi indicat, deoarece materialul din care este confecționat învelișul tutunului este creat special pentru a fi încălzit și nu ars, lucrez in domeniu și știu, plus ca dacă o sa încerci sa o fumezi prin ardere, nu cred ca o sa fii prea încântat de gust, cât și de substanțele eliminate care sunt mult mai nocive din cauza gudronului excesiv.