| alexjsjsnznz a întrebat:

Ce se intampla daca fumezi un heets terminat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu am fumat niciodata asa ceva. Dar mai poti fuma daca e terminat?

| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa iei un TBC, herpes, sifilis, hiv sau ce boala a avut ala, care si-a pus saliva pe "tigara" aia, cand a tras din ea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O să ai în gust de carton ars probabil.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Violetta, este că habar nu ai ce e un heets și cum se transmite HIV?

| nukeyly a răspuns:

Faci economie maxima dar, risti sa iei diverse probleme sa doar sa-ti complici viata gen:

Ce se intampla daca fumezi substante active extrase din cernobal reactorul 4?
Ce se intampla daca mananci 1 paine cu 18 nuante de mucegai?
Ce se intampla daca mananci 1kg de rahat de sobolan soarec si oaie purificat prin "spirala" de gregorian bivolaru in procente diverse?
Ce se intampla daca folosesc ace folosite de "alti consumatori" de substante gen fornetti cu gust de habar n-am?
Ce se intampla daca parchez un tir in mijlocul unei interesectii pe linia de tren/tranvai si refuz sa cobor 13 zile asa de flori?

| ZokoZEW a răspuns:

O să aibă un gust de carton ars.