| Cipiripi a întrebat:

Buna vrau sa cresc in inaltime ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| AleX199506 a răspuns:

Fereste-te de alcool, tutun si alte droguri, mananca echilibrat, fa un sport( nu neaparat Baschet) si dormi cat mai mult. Sa nu-ti faci griji, peste cativa ani te vei inalta happy. Primesc fundita?big grin

4 răspunsuri:
| oAnna a răspuns:

Joaca Baschet...

| sweetgirl24 a răspuns:

Du-te la inot!

| BoomBoomToxic a răspuns:

Joaca baschet.Inoata.Sa stii ca daca esti scund nu ai o problema de sanatate doar daca esti muuuuult prea scuns.asa e format organismul tau.mananca sanatos.Fa sport!winking baftaa!

| Cipiripi explică:

Ce ziceti voi acolo deja practic de muult oricum mersi si nu sunt prea scund