| anonim_4396 a întrebat:

Salut`!
Ce trebuie sa fac sa cresc in inaltime`?confused
Dau FUNDA`!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| oOSmileoO a răspuns:

Ok...Eu am vreo 1, 70 si am decat 13 ani. Poti decat sa astepti dar mai exista si nst ce fel de picaturi...am vazut candva la TVhappy

10 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Buna! Trebuie sa practici baschet.

| remus a răspuns:

Gimnastica, lapte de capra servit din farfurie, cana, tacamuri din aluminiu, urca-te pe un bolovan s-au buturuga, prima varianta este verificata.

| PinkDea a răspuns:

Trebuie sa faci Baschet

| AnnyMaryLupy a răspuns:

Bunahappy,Carla! Nu trebuie sa faci nimic! Uite am si eu o colega care imi era pana la umar si eram in clasa a 4-a acum in clasa a cincea e cat mine aproape a crescut in inaltime in doar 3 luni cat a durat vacanta mare! Sper ca ai inteles si ca te-am ajutat! Numai Bine! Ceauwave

| becka133 a răspuns:

Eu practic basket de 1 an jumate si sunt a 6a si amcrescut cu 5 7 cm

| Bulinaaaaa a răspuns:

Inot si gimnastica

| iTami a răspuns:

Baschet

| sunnyway a răspuns:

Mama mi-a zis sa fac exercitii la spaliere (asa a facut si sora mea si a functionat)!

| Retard_6399 a răspuns:

Trebuie sa joci basket sa faci inot.Dar daca parintii tai sunt scunzi maxim 2-4cm.

| stefania_3350 a răspuns:

Eu am o verisoara care de cand se da cu rolele e mai inalta decat tata.incearca si tu, cine stie ce va urma