| qwerty222 a întrebat:

Vreau să dau la Geografia turismului. Pentru scrisoarea de motivație trebuie completat acel formular de pe site sau trebuie făcută pe altă coală? Chiar nu stiu, pls help

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ma, acea scrisoare se depune la dosar, care conține foi. Ce e atâta de greu de priceput?!

| qwerty222 explică (pentru Catrice):

Nu stiu tu ce nu intelegi din intrebarea mea. Ma refeream daca acel formular trebuie printat si completat, DUPA CARE depus in dosar, sau facuta separat. Intrebam pentru ca ala de pe site-ul facultății contine si cateva rubrici cu datele personale. In fine, altadata cand nu ai de gand sa ajuti mai bine taci din gura.

| Catrice a răspuns:

Asemenea lucruri și un copil le-ar știi. Stai, iar nu te ajuta ce spun.
Din moment ce trebuie depus la dosar, nu e logic ca trebuie orientat și completat cu titlul ce cere acolo (saun completat pe calculator și apoi printat, cum îți e la îndemână).
Degeaba îl trimiți online dacă în dosarul depus nu este. Nu sta nimeni sa caute prin mail ce ai trimis tu.