| bbyyyy a întrebat:

Buna vreau sa imi ziceti si mie cateva nume de fb vreau sa imi schimb numele.ma numesc Raluca Cristina

Răspuns Câştigător
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Nu... pe facebook nu merg nume din astea, Ralucutzza, Cristinutzza etc.
Pentru nume de genul Frumușica Ralucutzza este făcut Hi5-ul time out.
Pune-ți numele tău întreg (Raluca Cristina).
Dar dacă ții neapărat să apari cu diferite apelative, uite : Rallu, CrisS, Luca, Inna (ia din nume diferite părți și punele ca nume ).
Baftă.

2 răspunsuri:
| 10roxana10 a răspuns:

Raluca, criss, cristinutzza.
sau poti pune numele tau raluca cristina

funda?

| XanderLightBow a răspuns:

Le poti combina, cum ar fi Ralina sau Crisluca. Poti forma diminutive, Ralucutza ori Cristinuca sau Rally. FUNDA?