| NiiiaaRawwr a întrebat:

Vreau si eu idul lui Vali care a fost ieri la emisiunea "Comanda la mine".

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cute băiatul, nu? laughing

Au cerut mai mulţi id-ul lui pe site-ul Antenei 1. Poate îl găseşti acolo.

11 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Cum puteti fii asa? Aaa tu te referi la faimosul Vali pe care toata lumea il stie, fantastic! Cata coincidenta... Draga mea, de unde sa il stim noi pe Vali?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il vreaustraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer il stiu si nu pot da id lui la intamplarehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pnm il cunosc de multlaughing

| brunethatanebuna a răspuns:

I un tip crazybroken heart( aproape am zis idlaughing)

| Tigrilă a răspuns:

Wai frate sunteti toate moarte dupa pokemonu ala iti dai zeama e singurul baiat "cute" dupa planeta asta...arat mai bine ca ala la fata corp freza tot ce vrei e de varsta cu mine si am si eu pierce in buza mare chestie... m-ai aveti putin si plangeti dupa el ce fanii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id lui e type_craazy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda =)) toti retardati isi fac id aproape ca id meu si il posteaza fake nereusite =))). vreti ceva http://type-crazy.hi5.com

| NyanCattt a răspuns:

De ce vrei id lui? rolling on the floor

| Triixiiiana a răspuns:

Voii credetii ca se uitaa Valii la voi `?straight face
Am si id-ul lui si fb si hi5.
Darrr cand vedeti un tipp maii emoo. I don't want to see
Gataa saritii O.o

| Denisa_Deni_1991 a răspuns:

Care imi da si mie id lu vali