| DenyAmphetamine a întrebat:

BUNA ieri [20.09.2010] m-am uitat LA COMANDA LA MINE...si era un baiat Vali love struck frumooooos fok... si as vrea sa aflu hi5 si id`ul lui
care`l da prim fundalove struck

Răspuns Câştigător
| gabyXD a răspuns:

Nu sunt fictive ca si de la noi din oras a au participat niste fete pe care le stiu si asa le chema si inrealitate. si da si eu l-am vazut :X e foarte tare tipul day dreaming

34 răspunsuri:
| yhsay a răspuns:

Unul mai strut n-ai gasit...

| Insurgent a răspuns:

Am eu id lui
am sh vb ca el
type_crazzy

| DanMp3 a răspuns:

Realizezi ca acele personaje sunt "fictive" nu?
Aceste emisiuni sunt FACATURI! pbbl timpu' ala "vali" nici nu cred ca il cheama asa... pentru a juca acel rol a primit o suma de bani. am prins si eu putin din acea emisiune si cum iti explici u ca el vb asa de lejer despre iarba. totusi e ceva ilegal sa fumezi... in fine, crezi ce doresti happy

| ZaKid a răspuns:

Hai sa iti zic ceva... unii dintre noi au Facebook nu Hi5...Hi5-ul e demodat si plin de cocalari cu fitele si figurile lor. (unii dintre utilizatori)batting eyelashes.
Si DA, personajele sunt fictive happy.

| Eu_4595 a răspuns:

Ce proaste...oh go on

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Nu sunt fictive ca si de la noi din oras a au participat niste fete pe care le stiu si asa le chema si inrealitate. si da si eu l-am vazut :X e foarte tare tipu

| pattyioana a răspuns:

@ DanMp3 : Personajele sunt reale, nu sunt fictive. Il mai stii pe Bognad din constanta, zis si dilly? sta cu mine in cartier, si nu cred ca a mintit in legatura cu emisiunea, nu e facatura laughing. crede`ma.

| ILoveMyFriendsSoMuch a răspuns:

Da urat ma e asta. Ce drea` si-a pus belciug in bot. E porc?thinking

| Daadad a răspuns:

Esti curvarita cum se spune pe romaneste. Fete care v`or id`ul al baieti de 20-30 de ani care nici nu s`aar uita la ele.si in plus la voi daca e PROTST CA DRACU si plin de el si ingamfat cu e radu ala sau cum il chema din iubiri secrete nu conteaza, daca e frumos ca brad pitt...

| kimy_6035 a răspuns:

Bhai aveti dreptate unii dintre voi dupa cate am vazt din povele lui chiar e gay sau mai mult fetita da in fine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e un scump baiatucrying

bunaciune:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi5 :x http://type-crazy.hi5.com
id type_crazzy :x
da vezi c`o sa-ti dea ign :))
si vezi ca fost gajikamiu :x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adev ca e frum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Il cheama vali, este din buc si umbla prin sk8 tineretului. Daca vrei sa il vezi vino pe aci. Si are id cu type crazy, da. Are 2 aproape la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dea eu am si id-ul luismug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e cine stie ce
Fitzele`s de el, dar mai mult nu,
Da, adevarat, e frumos dar sunt altii [ehee:X:X:X:X] el e un specimen din bucuresti!>>>e gay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id:type_crazzy
hi5:http://type-crazy.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am hi5 lui. sh am sh id.=]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

***... nu e gay... si *** trebuie sa comentati voi mereu! cei care ati dau id-u niste jegosi, invidiosi pe elwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am hi5-ul si facebook-ul lui a fost cu o generatie inaintea mea la scoala generala
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000014698248&ref=ts
http://hi5.com/friend/p211817858--CeZzY%20-_WoUp%20Dii%20DoOw--html
si DanMp3 esti idiot ca a fost si fratele unei colege si nu e regizat doar ca ai lasau sa fumeze o data la 3 ore pentru
Este sub numele de Cezzy pe id pentru ca asa il stim noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestia cu banii cred ca'i adevarata ca si alekesi nu parea asa ci de treaba... apoi ei oricum nu zic daca primesc bai ca sa joce sau nuhlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Type_craazy este id lui dar daca ai mai putin de 14 ani iti da ignor.si grabitiva ca e in cautare de gagica:-P dar intra f rar pe mess...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh eu vreau id lui Alexsey :Xbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba ii luati id... oricum este un inganfan si un prost...chai daca e frumos :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha rolling on the floor va multumesc. sunteti dragute ce spuneti despre mine. laughing daca vb cu fake meu si va da ig asta e altceva. laughing dar spuneti lucruri frum rolling on the floor va multumesc app id meu nu este niciunu de acolo tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da...id lui e type_crazzy laughing)

l-am vazut la web

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook-u' ala si hi5-u' st. ale lui cezylaughinge o diflaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai valy nu e un inganfat am si eu id lui si nu toti cei din bucuresti sunt inganfati a si apropo nu e gay ganditiva frate inainte sa ziceti un lucru care nu e adevarat

| Bianca_9857 a răspuns:

Poate fi dragut daca a ajuns la emisiunea asta e wsm de viata lui laughing