| redrosegirl a întrebat:

Vreau si eu o parere sincera! Tocmai mi-am facut blog.Imi place sa compun poezii, am 2 caiete... Dar pe blog am pus doar 2 din creatiile mele, o descriere care ma defineste pe mine si povestea vietii mele As vrea parerea voastra si comentarii daca se poate! Daca va plac creatiile mele va rog, sa-mi spuneti ca sa mai postez si altele! Uite si adresa blogului: http://danutssa.blogspot.com/ Va pup dulce! Aveti grija de voi!

Răspuns Câştigător
| dicualex a răspuns:

Felicitari!, Blogul este Foarte frumos, accesibil si simplu, Cat despre creatii, Felicitari! Tine-o tot asa si la mai multe

2 răspunsuri:
| FrunzaDeToamna a răspuns:

Bv...foarte frumos blogul tine'o tot asa; x

| SMaricel a răspuns:

Bravo,imi plac foarte mult creatile tale.