| LovexD a întrebat:

Buna x: Am o intrebare care o va ajuta mult pe prietena mea cea mai buna! Ei ii place de un baiat si ar vrea sa il sarute si ea are 12 ani si el la fel.Deci e normal? Vreau mai multe pareri cea mai buna FUNDA!

2 răspunsuri:
| AleX199506 a răspuns:

Deci, happy daca prietena ta arata bine sa se duca la el fara nicio problema ca niciun baiat nu refuza un saruttongue... si daca o face asa cum trebuie poate ca baiatul va mai cere 1 si poate va iesi cevasmug.

| SummertimeSadness a răspuns:

Da ma asa incepe o relatiewinkingasa o incep totiwinkingbafta