| anonim38 a întrebat:

E normal ca un baiat sa te sarute"fara sa vrea"?

10 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Daca e iubitul tau e normal

| anonim38 explică (pentru Narcis2007):

Nu este, am fost impreuna acum cateva luni.

| Jenifer97 a răspuns (pentru Narcis2007):

Ma amuza avatarul tau.hee hee

| AtateaConditii a răspuns:

Adica sa te sarute din obligatie? Nu este normal, cred ca e un chin pentru el si foarte stanjenitor.

| anonim38 explică (pentru AtateaConditii):

Nu in sensul ala, am iesit la un suc cu prietenii si mi-a cazut telefonul, amandoi ne-am aplecat si m-a sarutat laughing)

| AtateaConditii a răspuns (pentru anonim38):

Ce ciudat, asa accidental? laughing Poi daca a zambit dupa aceea inseamna ca i-a placut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, doar dacă i-a împins vreun drăcușor buzele lui spre ale tale.

| Cozon3 a răspuns:

Daca te place da

| Jenifer97 a răspuns:

Poate ii place de tine, si a vrut sa te sarute. Nu trebuie sa te anunte inainte sa te sarute nu-i asa? puppy dog eyes
Nu a fost nici asa prea ok bing beng dintr-o data.
Sunteti impreuna?

| anonim38 explică (pentru Jenifer97):

Am fost, stia ca am avut mici certuri intre mine si iubitul meu.