| anonim_4396 a întrebat:

Am iesit intr-o seara cu un baiat si acesta cand a plecat m-a sarutat. Cum ar trebui sa reactionez cand o sa-l vad din nou? Mie imi place de el dar nu stiu inca sigur daca ii place de mine. L-am intrebat si a zis ca nu este inca convins daca simte ceva pentru cineva(i-am pus aceasta intrebare inainte sa ma sarute). ideea e ca el se despartise de prietena lui cu o seara in urma. Ce ar trebui sa fac? Daca el nu aduce in discutie sarutul ar trebui sa il aduc eu? Astept pareri.:*

Răspuns Câştigător
| 21Ada a răspuns:

Da, daca nu il aduce in duscutie, adu-l tu. Eu cred ca te place din moment ce te-a sarutatwinking te rog sa imi trimiti un mesaj cu cum ti-a mers.

3 răspunsuri:
| Dek a răspuns:

Fata te place din moment ce te-a sarutat si la o eventuala reintalnire adu vorba de sarut si sarutal tu din nou, asa i se vor aprinde calcaiele dupa tine vazind cai raspunzi mesajului lui(sarulul la plecara), fii sigura ca nu prea mai are multe sentimente pentru fosta daca te-a sarutat.winking Mult succes si sper ca vei avea succes cu el! (sunt baiat 12 ani )

| pure9 a răspuns:

E frumos...si s-a despartit de ea pentru ca nu o mai placea si nici ea pe el, deci a fost reciproc

| martianul_7838 a răspuns:

Pai eu zis ca daca s-a despartit de fata aceea asa o sa faca si cu tine... daca e baiat frum incearca sa nu te certi cu el daca e urat dal dracu sunt baieti si mai frumosi