| Adriana_3396 a întrebat:

Ce sfat sa dau la prietena mea cea mai buna?

A avut o realtie in care baiatul a inselat-o. A suferit mult. Acum ii place de un baiat mai smecher nu stiu nici eu cum ii el dar mi se pare ca e mai putin sentimental sau din astea. Mi'a zis de multe ori prietena mea ca nu mai vrea sa sufere din cauza baietiilor si nu mai vrea nici o relatie si ca nu mai are incredere in ei. As dori sa stiu si eu ce sa-i zic, as vrea ca ea sa se compoarta in asa fel ca sa aflam daca baiatul respectiv vrea ceva serios de la ea sau doar flirteaza. Voi ce ziceti ce ar trebui sa faca? Eu i'am zis s-o lase mai pe moale sa nu se sarute cu el la prima intalnire si de genu. Nu vreau ca baiatul sa creada ca ea e o fata usoara. Ce ar trebui sa-i zic? Ajutati-ma va roog. Asta e prima intrebare d-a mea asa ca nu stiu cum a iesit dar vom vedea happy

Răspuns Câştigător
| dumyStar20 a răspuns:

Poi incearca sa ii spui si uh sa fie putin mai "serioasa" in privinta baiatuluibig grin.Adik vreau sa spun: sa nu mai fie asa de naiva de fiecare data cand vede un baiat pentru ca o sa aiba de suferit tare mult. Vorbeste cu ea mai serios si incearca sa ii deschizi ochii, sa nu se increada in toti baietii deoarece nu toti stiu sa iubeasca o ftbig grin. Sper ca te'am putut ajutatongue. pup:*
fundita?

2 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Cam slaba de ingeriprietena ta. Daca nu mai are incredere in baieti de ce este asa directa si le sare in brate

| toygirl a răspuns:

Propunerea ta e buna... daca el va vrea ceva serios sa aiba cu ea atunciva rabda in aceea ca ea nu vrea sa se sarute repede cu el.Sau puteti sal puneti la incercare, sau sa va mai faceti un cont de exemple pe faces si sa stringeti cele mai bune poze, si sa vb cu el, la inceput salut cf, dar peste citeva zile sai dati de inteles cal placeti si asa veti intelege daca el va va raspune cu aceeasi moneda atunci el doar filtreaza cu ea, dar daca nu atunci ei ia mers...succes