| Ingridd22 a întrebat:

Buna!; x. Vreau niste statusuri despre cea mai buna prietenalove struck. Da sa nu fie d'alea pe care le gasesti peste tot pe net!` Vreau unele speciale! Mersilove struck. Dau funda!`

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Aici ai o lista lunga, cu statusuri alesewinking :
Versuri:
Ca-ntrun vis si-o culoare
Ne-am intalnit
Ca un gand si o floare
Ne-am vorbit
Ne-am jucat impreuna
Dar s-a sfarsit
Ne-am jucat impreuna
Dar s-a sfarsit(x2)
Prerefren:
Cand ai un prieten aproape de tine
Uiti de ce e rau si te gandesti la bine
Prietenia e un lucru sfant
Si la ea am putut s-a jung
Prietenia e de lunga durata
Astfel si ca alta data
Noi toti suntem impreuna
Si facem o echipa buna
Prietenii mei ma sustin
Si pe mess convorbim
Refren:
Cu prietenii mei ma inteleg
Si niciodata nu ma cert
Cu prietenii ma intalnesc in parc
Si cateodata ei sar peste gard
Ce bine sa ai multi prieteni
Iti aduc mai mult noroc
Si te baga-n joc
In jocul norocului
Si al sportului
Prerefren:
Prietenii iti dau o seansa
Si multa revansa
Prietenii te ajuta la nevoi
E ca si cum ar fi eroi
Cand ai prieteni cool
Totul e super bun
Refren:
Asta e viata perfecta
Cu prietenii toti alaturi, alaturi
Ne distram de hallowen cu maturi
Am fi oameni tristi
Fara prieteni artisti
Este totul minunat
Nu-i nimic de speriat
Jumate din prietenï fac fapte
Iar restul spun vorbe!
COmplImentele tale nu ma ridica.criticile nu ma cObOara.sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu.nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pOt.sunt ceea ce sunt. iar daca nu`ti cOnvine nu ma plang!

Singura mOdalitate de a avea un prieten, este ca tu la randul tau sa fii un prieten

In viata trebuie' sa fii sigur pe tine.Sa nu ai incredere in nimeni.Ca si cei mai buni prieteni ar putea sa te dezamageasca.Gandeste`te si fii sigur pe puterile tale nu pe a altOra!

Ea e langa mine cand prOblemele sunt multe.Si tot ea e singura care are rabdare sa ma asculte. Te iubesc si Punct

Pentru Un Moment.Am Crezut Ca Ma Vei Distruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte dulce

Mi-ai murdarit zambetul dar prietenii l-au facut mai stralucitOr ca inaint

Te doare cand vezi ca nu. mi paSa.Si iti zic, a fost O simpla intamplare.Lasa

Nu e nevoie sa ma placa tOata lumea.la fel cum nici eu nu. i plac pe tOtSi.

Cea mai grea lOvitura in sufletul meu, este sa ma simt in plus acolO unde altadata eram totul.

Apare O intrebare.Pe cine O sa dOara mai tare? Pe tine ca iti vei aminti de mine in fiecare zi? Sau pe mine cand stiu ca nu mai vii?

Am invatat ca Oricat mi.ar pasa mie altOra s.ar putea sa nu le pese.

Ti. a placut viatSa.Ti.ai facut viata, dar ai pierdut persOana care te iubea.In schimb ai kstigat multe Tarfe

Cu lacrimile frante.Cu sufletul pierdut.Privirea.n pamant. Un singur cuvant.Nu.mi spune nimic, este mai bine asa.As vrea sa te cred, dar azi nu mai cred in tine.Nu mai cred in nOi

Ma vei gasi intr. un album de mult uitat, ma vei privi si vei sopti.'A fost odata'.

`. Esti gelOasa fiindk esti doar O prOasta.pentru ca acolO unde altadata erai totul acum esti in plus.

`☺`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥Că pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®ce αutøмat!`

Cazi. Te ridici.Tot ce zici e RABDARE.
Plangi. Te distrugi. Vrei sa fugi.Si te doare.
Chiar dk te iubb. mai bine. Pa

Cand totul ti se pare greu si lumea te vorbeste. Te rog asculta sfatul meu: zambeste si iubeste.

A iubi e bine. Dar sa stii pe cine.Sa nu spui iubit. Oricarui tampit.

Nu e nevoie sa ma placa tOata lumea.la fel cum nici eu nu. i plac pe tOtSi.

De azi si totdeauna, prieteni noi vom fi,

Cu rele si bune, bune si rele asa-s prietenii

De azi si totdeauna, prieteni vei avea,

La greu si la bine mereu langa tine, orice s-ar intampla

prietenii sunt mereu langa tine cand ai nevoie...:X

sper ca aceste status va ajuta si ca sunt diferite de celelalte :X

"Stiu ca vreau iluzii, dar nu`mi pasa, daca sunt fericita, restul` nu conteaza."

"ti-ai dori, nu? Poate da`! Dar sa stii`! Nu sunt una din fetele care iti spun prostii`

""Iti revi repede, e genial, Se linge pe buze, e subliminal, privirea cea lunga, te-alunga spre ea. te`ntrebi : oare ce vrea?[]"

Inca am suflet de copil care refuza sa creasca! Mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta! []

Nu mai cred in cuvintele lui.Imi zice ca ma vrea innapoi ca el plange dupa mine. si. sa ma intorc la el. nu cred. totushy l`am intrebat. " ia zi. plangeai cand ma inshelai?

sa poti sa fii acelasi cand totul e schimbat sa poti sa fii indiferent cand totul te-a marcat

E genu` de fata care nu s`agata, se cucereste frumos`""

""O arde in tendinte` Si mereu Cu Stil`;>. ea ramane [ Fata ] Ce O visai` inca de miC copil`!"

Sh ce sa-ti fac? Asta mi`e firea Doar nu credeai ca`n viata te insheala doar privirea

"imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor :X:X"

Nu poti porunci inimii! Dragostea se castiga, respectul se merita.

-Prietenii vin si pleaca, dar dusmanii raman si se acumuleaza"

-Ce frumoasa era viata cu tine.cand te stiam mereu aproape de mine:X

-"Primul prieten. ultimul dusman! in treqt impartzeam si ultimul ban"

Te face sa zambesti un var scos din file de povesti, K o krte deschisa pe care poti cu usurinta s-o citesti:X"

-iau cheile la masina, plec cu scartait de roti, nici garda n-are ce mi face, fa si u la fel-NU POTI!"

-L-am iubit si il iubesc, Nu-l pot uita, As vrea sa pot sa il urask, cu amintirea sa pot lupta!

-"M-ai avut si m-ai pierdut.acum ma vrei nu se mai poate. oricare va fi ea nu va purta amprenta mea"

-"Nu PlAnGe K s-A tErMiNaT.zAmBeStE ca S-a InTaMpLat!"

Cand te duci in discoteca nu uita un zvon.Toate fetele care-si misca fundul sunt beton!

-Suntem fete alintate.pe baieti ii dam pe spate.suntem fete frumusele. fara fite si rebele:X"

-Nu avem nevoie de nimeni, Stralucim si singure, si o stim prea bine :X"

"Viseaza la ceva care iti face placere. Mergi acolo unde vrei sa te duci. Fii acolo unde vrei sa fii pentru ca numai o viata ai sa faci tot ce iti doresti "
-Ea a fost cu mine la bine si la greu si asa va fi mereu.
-Nu, voi putea niciodata sa iti multumesc pentru ca esti alaturi de mine
-Cand am noive de tine cu esti cu mine.
-Cel mai bun/a prietena este cel/cea care te strange in brate atunci cand plangi
-Multi prieteni am atunci cand e vorba de interes, cand e vorba de sentimente gen ( ura, tristete, dragoste. etc) toti fug, si ramane doar 1, acele il poti numi prieten bun.
-Nu pot sa nu ma gandesc ca mai am inca un inger pazitor care e alaturi de mine zi de zi.
Desi am trecut prin multe suntem inca *PRIETENE* pentru ca nu pOti sa cazi cand tii pe cineva de *MANA*! ♥Te iubesc♥!

peste toate O s` trecem cu capuu`n sus. N` avem una p` alta, asta`i mai presus

Nu toate lucrurile ne vor merge bine, dar vom trece peste toate amandOua:tu si cu mine.; x; x; x

Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe.Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct!

[♥" De ƒiecαre đαтă` câηđ ๓i`α ƒσsт` ๓αi greu. Îηтσтđeαuηα ℓâηgă ๓iηe α ƒσsт` ๓ereu. đe ƒieсαre đαтă`•

Câηđ α๓ Suƒeriт`. ηu๓ai Eα şi Du๓ηezeu ๓`αu Îηgrijiт`! ♥ :]

`[♥ đeşi α๓ тrecuт ρriη ๓uℓтe suηтe๓ îηcă ρrieтeηe ρeηтru că ηu ρσţi să cαzi câηđ ţii ρe ciηevα đe ๓âηă! ♥Te iuвesc♥! :]

# Nu te stresa! Lasa`te asa cum esti.Ca o sa incepi sa mori daKa uiti sa traiesti...

•Ea E Langa Mine… Cand Problemele Sunt Multe …Si Tot Ea E Singura. Care Are Rabdare… Sa Ma Asculte… Te Iubesc Si Punct!

•Problema ta?! e si problema mea:X Dai uh de belea?! dau si eu de belea:X
Uh esti sora mea, asa a fost mereu:XCat timp suntem impreuna, nimic nu e greu!

•Am o SORA p`care Stiu ca Ma pot baZa..Sh orice Ar fi, Ea e doar a Meah!:X

•Peste toate o Sa trecem Cu kpu Sus!:X Ne Avem una` p Alta. Si Asta`i Mai pResusSs!:X

•Si ce daca e lumea rea ma ajuta ‘sora’ mea si la rau da` si la bine nu se desparte de mine!:X!

•Nu`mi Spuneti km Sa`mi Aleg Prietenii; x…Ma Pricep La Astha… Ca dOvada v-am Ales p`voi:X

•Ea nu ma dezamageste, ea nu ma minte. Ea ma iarta Arata-mi tu o persoana mai minunata! :X:X

•Zambesc mereu, glumesc mereu dar ce e in sufletul meu Stie doar ea si eu! :X

•E langa mine acum, ea`i langa mine oricumm! :X

•Fiecare clipa pictata-n roz,. Tre’sa recunosc, iti apartine…Si nici macar eu nu ma cunosc. Asa cum ma stii pe mine.

•Putea de mult sa plece. Dar ea langa mine a ramas. A fost langa mine cand am facut fiecare pas! :X

•Noi vorbim de parca ne-am certa Paiiii sa mor de nu`i asa! Cand spuiii "Ce mata faci? Unde draq esti?" Inseamna ca vorbesti cu prietena pe care o iubesti` :X

•Regret d fiecare data cand ne certam din prostii Ca suntem aman2 ironice si pline de orgolii.

•mi-a zis de atatea ori ca ea e alaturi de mine mereu, indiferent ca mi`e rau sau bine!

•Prefer sa tin aproape doar persoanele care-mi vor binele.Eu nu numesc prietene toate cretinele! :X
O simpla comparatie intre prietenii adevarati si prietenii falsi

Prietenii adevarati te critica sa nu cumva sa ti-o iei in cap, prietenii falsi te lauda ca sa te faci de rahat…

Prietenii adevarati sunt langa tine la bine si la greu, nu te lasa cand ai probleme, prietenii falsi sunt cu tine la bine, la greu dispar cand ai probleme, se fac ca nu te cunosc.

Prietenul adevarat iti spune nu mai bea, prietenul fals iti da sa bei pana cazi in cap…

Prietenul adevarat nu profita de tine, prietenul fals si-ar da in cap ca sa ii dai si lui ceva…

Prietenii adevarati mi-au spus pe fata ce au avut de zis, prietenii falsi pe la spate m-au barfit.
Prietenii falsi sunt exact ca buruienile, ii intalnesti la tot pasul!

Mi-am ingropat vise, sperante,
Intr-o falsa prietenie.

Am constatat
Pretenul` cel mai apropiat
Plin de invidie m`a tradat

Prietenii rămân prieteni. Cei care nu rămân... înseamnă că n-au fost!

Un prieten de interes este mai primejdios decat un vrajmas.

Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului.

Prietenia indoieste bucuriile si injumatateste necazurile.

Ma pot increde mai mult in dusmani cinstiti decat in prieteni falsi.
O prietenie adevarata inseamna o prietenie in care cele doua persoane sa aiba incredere una in cealalta... daca una dintre ele se indoieste de cealalta inseamna ca acea prietenie este una falsa

O prietenie falsa duce la durere nesfarsita:asa ca prietenii trebuie alesi cu multa chibzuintza.

O prietenie incepe cu un zambet, traieste printr. o lacrima si se termina cu un sarut

Prietenul adevărat, este acela ce-ți întinde mina, nu pentru o zi ci pentru totdeauna, cu prietenie...

Pt mine esti un prieten adev, pentru altii esti doar un coleg.pentru altii poate chiar un dusman.dar.in adancul sufletului simt ca.ca.intre noi 2 exista ceva mai mult decat o simpla prietenie este Iubirea:Xte iubesc din tot sufletul:X

Sa porti mereu in gandSa porti o vesnicieAcest cuvant frumosNumit PRIETENIE.

Noi vorbim de parca ne-am certa`. Sa mor`!
Cand spui "Ce mm faci?! Pe unde esti?!"
Inseamna ca` vorbesti cu un prieten pe care il iubesti`! #

`. Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe. Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct!

Noii`2`am`facuut`un`legamant` Cat`voom`traii`pe`pamanth` Nimenii`sa`nu`ne`desparthaa` Nikiodataa`nikiodata

"Ne leaga de prea mult timp prea multe n'ai cum sa le stergi dar incepi sa uiti tot ce'a fost mai frumos si gresesti

Ai fost alaturi cand imi era mai greu.Ai fost aproape de suflethul meu. Ai fost aproape la rau si la bine Ai fost aproape mereu lnga mine:X

Pentru ca putem! []" Sentimentele nu pot fi puse pe balanta. Nu ne poate desparti nici o distranta. Chiar daca avem in fata un drum acoperit cu noroi. Mergem inainte cum stim noi!

"Avem povestea speciala din viata asta banala, gramu de suspans pentru a iesi din impas!

Impreuna trecem peste tot.Ca o prietenie trece si prin foc!; x

Putem spune ca ne stim dintodeauna! In momentele grele ne-am atins una alteia mana!

Adevarata prietenie este ca un trandafir. Nu ne dam seama de frumusetea sa pana cand nu se pierde.

Prietenia este… tipul de dragoste pe care ne închipuim că o trăiesc îngerii.

Un prieten este cineva care are aceeasi dusmani ca si tine. – Abraham Lincoln

Prietenia este inchisoarea sufletului de buna voie in trup strain. – Dimitrie Cantemir

Nu-mi spune cum sa-mi aleg pretenii. Ma pricep la asta. Ca dovada, te-am ales pe tine.

Nu e sora mea pe bune dar ma bucur ca am gasit-o printre atata lume.:X

Dumnezeu ne-a facut prietene pentru ca mamicile noastre nu ne-au putut face surori.

Un prieten adevarat iti vede prime lacrima, pe a doua o sterge iar pe a treia o opreste.

Tin la tine pentru ca stii sa ignori slabiciunile si ratacirile mele si ma sustii cu fermitate, sa dau ce-i mai bun din mine.

Am cea mai buna prietena din intreaga lume imparte cu mine si rele si bune. Parca ar fi cu mine din acelasi sange. Pentru mine plange :X

Tu stii Cand am o suparare, tu stii cand ceva ma doare, tu ai ramas cand nu aveam nimic m-ai ajutat sa ma ridic.

True friends are hard to find, harder to leave and impossible to forget.

Ai fost alaturi cand imi era mai greu.Ai fost aproape de suflethul meu. Ai fost aproape la rau si la bine Ai fost aproape mereu lnga mine

Impreuna trecem peste tot.Ca o prietenie trece si prin foc!

"Putem spune ca ne stim dintodeauna! In momentele grele ne-am atins una alteia mana!
Spune`mi mie ce prObleme ai ca te inteleg... sh eO am trecut prin multe poate reusesc sa leg O intamplare de alta sh sa realizez ca nOi am fost facute ca sa traim aman2; xX

OmplImentele tale nu ma ridica.criticile nu ma cObOara.sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu.nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pOt.sunt ceea ce sunt. iar daca nu`ti cOnvine nu ma plang!

Singura mOdalitate de a avea un prieten, este ca tu la randul tau sa fii un prieten

In viata trebuie' sa fii sigur pe tine.Sa nu ai incredere in nimeni.Ca si cei mai buni prieteni ar putea sa te dezamageasca.Gandeste`te si fii sigur pe puterile tale nu pe a altOra!

Ea e langa mine cand prOblemele sunt multe.Si tot ea e singura care are rabdare sa ma asculte. Te iubesc si Punct

Pentru Un Moment.Am Crezut Ca Ma Vei Distruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte dulce

Mi-ai murdarit zambetul dar prietenii l-au facut mai stralucitOr ca inaint

Te doare cand vezi ca nu. mi paSa.Si iti zic, a fost O simpla intamplare.Lasa

Nu e nevoie sa ma placa tOata lumea.la fel cum nici eu nu. i plac pe tOtSi.

Cea mai grea lOvitura in sufletul meu, este sa ma simt in plus acolO unde altadata eram totul.

Apare O intrebare.Pe cine O sa dOara mai tare? Pe tine ca iti vei aminti de mine in fiecare zi? Sau pe mine cand stiu ca nu mai vii?

Am invatat ca Oricat mi.ar pasa mie altOra s.ar putea sa nu le pese.

Ti. a placut viatSa.Ti.ai facut viata, dar ai pierdut persOana care te iubea.In schimb ai kstigat multe Tarfe

Cu lacrimile frante.Cu sufletul pierdut.Privirea.n pamant. Un singur cuvant.Nu.mi spune nimic, este mai bine asa.As vrea sa te cred, dar azi nu mai cred in tine.Nu mai cred in nOi

Ma vei gasi intr. un album de mult uitat, ma vei privi si vei sopti.'A fost odata'.

`. Esti gelOasa fiindk esti doar O prOasta.pentru ca acolO unde altadata erai totul acum esti in plus.

`☺`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥Că pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®ce αutøмat!`

Cazi. Te ridici.Tot ce zici e RABDARE.
Plangi. Te distrugi. Vrei sa fugi.Si te doare.
Chiar dk te iubb. mai bine. Pa

Cand totul ti se pare greu si lumea te vorbeste. Te rog asculta sfatul meu: zambeste si iubeste.

A iubi e bine. Dar sa stii pe cine.Sa nu spui iubit. Oricarui tampit.

Nu e nevoie sa ma placa tOata lumea.la fel cum nici eu nu. i plac pe tOtSi.

De azi si totdeauna, prieteni noi vom fi,

Cu rele si bune, bune si rele asa-s prietenii

De azi si totdeauna, prieteni vei avea,

La greu si la bine mereu langa tine, orice s-ar intampla

prietenii sunt mereu langa tine cand ai nevoie...:X
Poate nu e sora mea. Dar st norocoasa ca am gasit`o.Printre atata lume!

Si ce daca!? N`ai pierdut pentru ca ea a fost cu mine oricand.De mici copi ea ma ajuta.Ma iubea si nu ma lasa.Si tin foarte mult la ea!

Ai fost falsa si acum vad nu te mai suport pleaca pana nu iti dau una in bot
O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt.
In viata trebuie sa fi sigur pe tine… sa nu ai incredere in nimeni… ca si cei mai buni prieteni s-ar putea sa te dezamageasca… gandeste`te si fi sigur pe puterile tale nu a altora!
As vrea sa fiu cum o sa fiu asa ca lasati-ma sa traiesc cum stiu. Lasati-ma sa fac si bune si rele ca sa stiu macar ca sunt greselile mele.

Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!
azi pe pamant impinsa de`o falsa prietenie < <

Sh cea mai apropiata persoana te vorbeste, toata lumea te` dezamageste!

"`! O arde indiferentă băăă proasto[●๋•»Am MuLtI pRiEtEnI care`mI sunt dUsMaNi TaCuTi! CiNe E dEsTePt Sa`NvEtE : pRiEtEnI aU mUlTe FeTsE!«●๋• [o. O]]`!"

cand te gandesti ca i multi prietenii. intr-o clipa dispar toti rar gasesti cate o prietenie adevarata.numai false sh dupa aia toti isi bat joc de tine. daca vi s-a intamplat ignoratiii pe totiii.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna prietena este mama mea ea mereu ma asculta si cu sfaturi bune ma ajuta.
Doar la greu vezi care sunt prietenii adevarati.
E mai bine sa ai o prietena fidela si adevarata decit 1000 si false.
Cind toti din jur mau judecat tu miai intins mina si mai ascultat iti multumesc ca esti linga mine mereu.
Daca prietena cea mai buna te-a mintit odata inseamna ca nici nu ti-a fost prietena. Sper sa-ti fie de folos unele dintre ele Ps: Leam scris pe moment inventate de minebig grin fUNDITA?

| oLecsiiiii a răspuns:

Am eu un status...
♥Sa se`oftice toti dusmanii`.ca te am pe tine...[; x]♥{si pe spatiile punctate scrii numele prietenei tale.Ex:Alexandra:Aliii. Ceva care sa rimeze si dusmanii!} Fundita?

| Tudor_Camelia_Iuliana_1991 a răspuns:

"Am 0 prietena importanta langa mine care tot timpul` m` sustine si-mi spune: " capuu` sus, 0 s` fie binee"

peste toate O s` trecem cu capul n sus. N` avem una pe alta, asta`i mai presus"

Suntem stilate si versate niste printese adevarate. moare lumea moare moare ca avem stima si valoare

"? Stie sa`mi;>` fie prietena` sa spui 'Da',ai cuajul sa spui 'Nuu'; x`.Si`n Situatii dificile`,ai curajul` nu e chiar perfecta:]` dar maa intelege` toata viata?"

Suntem fete bune Rau` =p~ ` Da suntem cuminti`;`. luate` pe`;> ` semnatura`;;] de la`;* parinti

""Prieteni` nu am multi` am doar cativa`:-x! Care` :] `stiu ca-s langa` mine mereu, orice `` s-ar intampla `! Iarr` restul sunt ` doar` simplle` cunostinte`;>` in viata mea`! T iubb` ""

In copilarie …fetitelor le plac papusile; x…iar baietasilor masinutele …cand crestem totul se schimba …baietasilor le plac papusile …iar fetitelor masinutele."

Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe; d. Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct!

Ea ma certa, ea ma-ntelege ea e sora mea sh mi-o dovedeste"

•Mereu langa mine. Orice s-ar intampla. Ea v-a ramane mereu in inima mea!•; x"

Eaa ese fata` meea. EA ESTE totul` pentru mine. speranta zilei de maine; x|"

Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe :d. Si Tot Ea E Singura Care big hug Are Rabdare Sa Ma Asculte smug. Te Iubesc Si Punct!"love struck

•Ea nu ma dezamageste, ea nu ma minte.Ea ma iarta Arata-mi tu o persoana mai minunata! :X:X

•Zambesc mereu, glumesc mereu dar ce e in sufletul meu Stie doar ea si eu! :X

•Poate chiar stii ce zic sau poate o iei in gluma Dar sunt legata de tine ca un creion de guma! :X

•E langa mine acum, ea`i langa mine oricum! :X

| Alisutzaa a răspuns:

Zambesc mereu, glumesc mereu dar ce e in sufletul meu Stie doar ea si eu!

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute