| madycumada a întrebat:

Bunaaahappy As vreau si eu niste statusuri pentru cea mai buna prietenalove struck Multumesc!
P. S.: As prefera sa nu fie cele "cunoscute" de pe net

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Uite o melodie care sa ii dedici-ADDA-Prietenie adevarata
http://www.youtube.com/watch?v=ZsQ_TyQZH10

| maidemult a răspuns:

-si totusi stie cum sa faca, cum sa ma tina, Ca atunci cand e cu mine sa ma simt ca o regina
-Las Lumea sa Spuna ce VreawinkingNoi suntem Fete Destepte si Ne vedem de Treaba Noastra.Sincer? Noua Nu ne pasa De NimeneahappyDecat De Prietenii:X:X:X: Si Familia
-defectele noastre, sunt calitatile voastre., suntem fete cu valoare., cine ne iubeste moare.laughingun baiat a incercat, 7 zile a stat in pat.laughing
-[Va uitati urat la noi? ridicoloh go on Ne uitam urat la voi? PERICOL
-Prietenii vin si se duc, putini la nevoie apar,. Vezi tu, raman doar niste poze aruncate-n sertar.Stii ca cel mai greu ti-a fost sa-i alegi, acum dispar
-Lasa-ma sa-ti fiu aproape Sa te fac sa uiti de toate Daca ai nevoie de mine sa stii ca sunt aici. Striga-ma si voi veni nu-ti face griji
-Prietene am fost, suntem sh vom fi.Nimeni si nimic nu ne va despartzi.Pentru ca noi una fara alta nu putem trai.Adesea ne-a fost greu, adesea ne-am certat. Dar ne-am intors de unde am plecat
-Toti oamenii te aud când vorbesti; prietenii însa înteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus în cuvinte.