| structura a întrebat:

am o suma de euro si as vrea sa ii pun in banca..nu vreau ca sa pierd nimic din ei si nici sa castigi de pe urma lor,doar ca sa nu ii tin "la saltea" si sa fie intr-un locsigur adica la banca...ce sfaturi imi dati, ce banci, ce conturi de economii exista..eu am card la o banca si mi s-a spus ca atunci cand voi scoate bani voi avea un comision de retragere si nu as vrea. funda

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ing

| CodrutElian1990 a răspuns:

Citeste comisioanele de retragere de la fiecare banca. Unele banci mai acorda si firmituri de dobanda, altele nu.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Incearca la ING, mergi si vorbeste acolo si o sa te sfatuiasca ei.