| luismunteanu a întrebat:

Buna ziua! Ce se poate intampla dacă mi-am făcut o tigara dar e cu paracetamol (l-am făcut tip faina )și mi-am rulat tip tigara?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa-mi dai detalii cum ai reusit.
Eu am vrut sa fac cu praf de copt si n-am reusit.

| luismunteanu explică (pentru darrio2007):

Aparent am încercat, mi s au înroșit foarte tare ochii și au început sa ma doară oasele, cam atât.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Poate te ajuta tatal tau, daca e fumator.

| Violleta2022 a răspuns:

Vrabia malai viseaza, de parca o faina pudra se poate rula si sta intr-o foita de tigara...
Hai, du-te la culcare, ca esti obosit si vorbesti prostii!

| AlexandruCiubotaru a răspuns (pentru Violleta2022):

Jur....stau și rad de tine cu prieteni de 10 minute, jur ești cea mai proasta femeie(ființă). Esti next lavel.Te rog eu dacă nu ști despre ce e vorba taci dracu din gura și folosește prezervativ sa nu va mai înmulțiți ca poluati planeta.

| Violleta2022 a răspuns (pentru AlexandruCiubotaru):

Esti doar un alt misogin, incapabil sa respecte femeile.
Si cacanar pe deasupra, daca ti-ai facut cont nou ca sa ma jignesti.

| ionur a răspuns:

În viata mea niciodată nu am auzit de asa ceva țigară cu paracetamol Doamne ai grija ce nebunie faci acolo ca nu-i de joaca cu asa ceva.

| TudorOuaInfierbantate a răspuns:

Ajuta daca ai febra