| NarcisaNarcisa a întrebat:

Ce se întâmplă dacă iau 60 de pastile de paracetamol?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristinaSNC a răspuns:

Poti sa le iei, adica sa le CUMPERI, sa fie in casa. NU LE INGHITI, nu merita. Te rog sa nu faci asta, viata este cel mai frumos cadou daruit de catre Dumnezeu, nu face prostia sa iei atatea pastile.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AKARA0 a răspuns:

Mori

| dia456 a răspuns:

Ba,macar zi cum le-ai luat
1. Daca le-ai luat in termend de 60 de zile, nu stiu
2. Daca le-ai luat pe toate deoadata, ne vedem in Rai frate!

| Sufletzelll a răspuns:

Mai bine nu iei, nu ai avea nici un motiv sa faci asta. nu se merita happy

| singuraticul90 a răspuns:

Mai bine ia 60 mentosane big grin te ajuta sa scapi de gandul de a lua 60pastile paracetamol

| Clau95200 a răspuns:

Probabil sigur ai sa mori. cum sa iei 60 de paracetamol. si un om normal stie ca atatea pastile. nu sunt bune, eu pot numi asta drogare. dopare x_x

| A3lxOFFICIAL a răspuns:

Ametesti,cazi si mori...