| u20191048 a întrebat:

Bunaaa.
Se apropie majoratul iubitului meu și nu am nici o idee ce aș putea să-i iau.
Mă puteți ajuta voi cu niște idei?

Răspuns Câştigător
| Nume6 a răspuns:

O vacanta, ciocolata cu o sticla de vin, un ceas, un aparat bierberit, set de corp barbati pentru ingrijire, o perna personalizata cu poza voastra, o husa telefon cu poza voastra, o lenjerie pat, un parfum, un hanorac dragut, o pijama mișto de barbati din bumbac, o rama frumoasa cu poza voastra, un panou mare cu fotografii multe cu voi sa il puna in camera lui, si cu mesajele tale de iubire, o cina romantica, un ursulet cu poza voastra personalizat.

1 răspuns:
| u20191048 explică (pentru Nume6):

Mulțumesc enooorm!