| Cristina2748 a întrebat:

Buna, bunaaa! Am si eu o mica-mare problema de imaginatie. Urmeaza ziua iubitului meu si o sa ii daruiesc un telefon. Problema este alta, cum i l-as putea da, astel incat sa fie un moment mai special sau chiar amuzant? Nu am nici o idee. sad Ma puteti ajuta cu ceva idei/ sfaturi? ♡ Dau funda. happy

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Mergi la el "Lma, iubb" uite ce (bla bla) ți-am luat! Și zdranc! Îi dai telefonul. happy

| AdrianVoicu a răspuns:

Il arunci in brate si ii zici asa
Ba sclavule, vezii ca asta e un telefon nu-l baga in gura laughing)
Asta da moment special rolling on the floor)
Stai sa vezi ce fata o sa faca rolling on the floor)))

| munteanuionvictor a răspuns:

Poți să-l pui într-un ambalaj mai special(legat cu o fundă etc.)și să scrii un bilet "de la o admiratoare". Atunci când îl primește să fii și tu de față, să vezi ce reacție are.