| golban1997 a întrebat:

Bune! cum iti dai seama cand o persoana te-a blocat pe facebook

Răspuns Câştigător
| 16Gabriela a răspuns:

Daca te-a blocat o persoana, cand o cauti pe facebook nu o poti gasi si nu mai puteti sa luati legatura, doar daca te deblocheazawinking

3 răspunsuri:
| Misterygirls a răspuns:

Simplu.Daca ai vorbit cu acea perdoana pe chat,uita-te la mesaje si daca te-a blocat, in loc de numele si poza acelei persoane, o sa iti apara:"Facebook User", iar daca il cauti la prieteni, nu îl vei mai gasi. Funda?

| doreal a răspuns:

Dai la cautare si daca in loc de numele ei iti apare Facebook user, ceva de genu inseamna ca esti blocat.

| Codrut_Alexandru_1999 a răspuns:

Daca la cautare vei scrie numele acelei persoane si nu iti va aparea nimic iti vei da seamana ca te-a blocat