| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Daca am blocat o persoana pe facebook cum o pot "debloca"?

Răspuns Câştigător
| RubikSD a răspuns:

1. Intri pe profilul tau, in coltul dreapta-sus, dai click pe sagetica. Acolo, in meniul in care iti apare, click pe "Setari de confidentialitate".
2. In josul paginii, ai "Persoane şi aplicaţii blocate". Acolo, dai click pe "Manage Blocking"
3. In lista cate apare, exista categoria (a doua) "Blochează utilizatori". Daca ai blocat pe cineva, acolo ii va scrie numele si alaturi, butonul "deblocheaza".
4. Click pe el si confirma.

That's all folks!