| LafleurBelleKen9595 a întrebat:

Buuuna big hug Vreau si eu o idee, maine de ziua indragostitilor vreau sa-i postez iubitului meu un mesaj pe perete la facebook. Idei? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

De ce nu ii dai un mesaj pe telefon? Cred ca ar vedea mai repede, si in plus, de ce pe facebook? Ca sa vada si ceilalti cat de " mult" va iubiti? Asta trebuie sa ii arati lui, nu lumii. Si de ce nu scrii ce iti trece prin minte si prin inima? Degeaba scrii ce simtim noi, daca tu nu o simti.

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

De ce pe facebook și nu îi dai tu unul din mână?
Ar fi mai frumos!

| doc69 a răspuns:

Sunt surasul boabei de roua topita in caldura razei de soare...te sarut ..raza de soare.

| magazinulDepeBlog a răspuns:

Petru FB merge ceva antrenant "de dimineata": http://www.youtube.com/watch?v=MDQk0IOSDHM

| VladCepeș a răspuns:

Da: "Îți dau papucii fraiere, am găsit pe altul, nu te deranja să mă suni, deja mi-am schimbat numărul. Pupici dulci :*"