| Mycutsa a întrebat:

Buna all! Ce cadou i`as putea face iubitului meu de ziua indragostitilor? Suntem impreuna de 4 zile.deci nu stiu ce il va impresiona. Vreau cat mai multe idei. kiss kiss Ofer fundita

5 răspunsuri:
| cuculici a răspuns:

Cred ca ce.l mai potrivit ar fi o inimioara de plus sau un ursulet dragut ceva asemanator nu ceva foarte mare pentru ca nu sunteti de mult timp impreuna

| CaleMercury14 a răspuns:

Deci daca sunteti 4 zile numai impreuna ai putea darui ceva simbolic adica ceva ce sa-i aminteasca de tine>nu trebuie pulover sau ceva de genul asta >sarbatoarea indragostitilor e sarbatoare pentru 2 inimi si nu pentru cadouri pretioase>spre ex poti sai daruiesti jumate de inimioara la el va fi jumate si la tine jumate>sau ce suvenire de genul inimioare hulubasi si chestii din astea >bafta

| n0matterman a răspuns:

Un bj.

| AdInA91 a răspuns:

Este un magazin de
Cadouri online http://www.mydecogift.ro Sper sa te ajute:d

| cristina123456 a răspuns:

Poti sa ii iei o poza cu el si cu tine sau sa ii dai o inimioara de plus sau sa ii dai un pupichappy