| lallalle a întrebat:

Cadou de ziua indragostitilor! Nu am nici o idee ce cadou sa ii fac iubitului meu...Are 20 de ani si suntem impreuna doar de 3 saptamani, deci nu il cunosc foarte bine sa stiu ce anume i se potriveste. Vreau cateva idei va rog.

3 răspunsuri:
| Yosifica a răspuns:

Parfum, ciocolata, tricouri, perne, cana personaliata, cravatasmug, tricou, bluza,

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Un bilet la zoo

| inconscient a răspuns:

Am citit pe TPU o intrebare asemanatoare, iar o sugestie ar fi niste tricouri personalizate, dar cel mai frumos mi s-ar parea un album foto cu voi sau o poza cu voi intr-o rama frumoasa! Daca dispui de buget big grin i-ai un ceas de mana!