| Mysteryossa a întrebat:

vreau sa ii fac un tricou iubitului meu pentru ziua indragostitilor dar nu am nici o idee cu privire la mesajul care va aparea pe acel tricou...imi puteti da niste exemple? el este un tip mai glumet si as vrea ceva pe masura. funda pentru cele mai multe idei love struck

2 răspunsuri:
| Orte95 a răspuns:

Ice Tea Foot

| irinaa a răspuns:

Cauta pe tu.ro gasesti tot felul de modele interesante de ziua indragostitlor, iar calitatea materialului si a imprimeului sunt superioare.