| Anonim203 a întrebat:

C le place baietilor la o fata?

Răspuns Câştigător
| MarinaElena a răspuns:

Pai...sa joace fifa, fotbal (in cazul lui...cred ca aste ii place) si mai multe vom afla chiar de la un anumit baiatdevil

2 răspunsuri:
| AnnaS98 a răspuns:

In afara de forme(sani si fund), pai sa fie prietenoase cu toata lumea, sa fie inteligente, sa iubeasca animalele, sa le acorde atentie, sa aiba talent, etc. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde extrem de mult la baiat, pentru ca baietii privesc fetele diferit, data fiind personalitatea unica.
Ok deci sunt baieti care :
1.cauta sex ( astia for doar o partida doua si apoi iti spun adio)
2.cauta doar aspect fizic chiar daca ei nu arata la fel de bine ca tipa optata
3.cauta si frumusetea trupului si a sufletului ( astia mai rar) si le place sa te cunoasca si sa vorbeasca mult cu tine inainte de inceperea unei relatii;
4.cauta doar frumusete interioara ( astia is pe cale de disparitie) sunt profuzni, pasionali si iubesc cu patima thinking Bafta!