| Clodmod a întrebat:

Ce le place baietilor la o fata?

Răspuns Câştigător
| adriang95 a răspuns:

Prima data (evident) cred ca e aspectul fizic, care nu trebuie sa fie perfect, ci ingrijit si moderat. Apoi, dupa ce cunosc o fata, incep sa vad caracterul, adica(de exemplu) mie nu imi plac fetele care nu pot sa se exprime in felul lor, fara personalitate, fara o definitie a unei mentalitati de societate. Pe urma totul vine de la sine big grin

9 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Pai le cam place p1zda

| vitbsk a răspuns:

Aspectul fizic pe de-o parte, dar privirea ei mi se pare foarte importantă. Dacă ne uităm unul la altul şi privirea ei mă linişteşte îmi dau seama că e o fată specială. Tot la fel de important mi se pare şi caracterul, dacă e foto-model în exterior dar are un caracter infect şi un vocabular limitat şi manipulat de tv, e un turndown. Personal aş prefera o fată cu aspect îngrijit şi plăcută la chip şi vorbă cu care să ma înţeleg.

| anonima3389 a răspuns:

Prima data aspectul fizic, apoi felul ei de-a fi, umorul, modul in care gandeste.acum depinde unii baieti nu sunt interesati de fete cuminti, ci din contra. unora le plac fetele timide, altora nu.

| alex9569 a răspuns:

Cum arata asta e pe primul loc, la ce are in creier pe uni baieti nu prea ii intereseaza. scurt si simplu, funda?

| crazy14 a răspuns:

Pai in primul rad aspectul fizic, apoi comportamentul ..astea sunt principalele lucruri.parerea mea!

| AdyP20 a răspuns:

Sa nu fie o vagaboanta

| 88Darky88 a răspuns:

Aspectul fizic In primul rand...dar nu inneaparat am in clasa o fata si o plac foarte multi baieti chiar daca nu e "dezvoltata"..charsima si comportamentul sunt esentiale

| Ioana2222 a răspuns (pentru 88Darky88):

Si eu am una in clasa de 12 ani clasa a5 a si toti o plac dar sata vorbesc serios e fff micuta de statura si poarta haine de 7-8-9 ani deci n-are tate, doar push up si curu nu exista ce pana mea ar trebui ca eu sa fac?

| Ioana2222 a răspuns (pentru Ioana2222):

*asta