| PaolaS a întrebat:

Ce le place baietilor la o fata? Funda :**

Răspuns Câştigător
| AndrEey007 a răspuns:

Pai... felul cum se imbraca de ea de cum se poarta si... in primul rand de ce suflet are.Nu stiu dar voi fetele spuneti ca baieti nu au sentimente dar noi avem!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Trebuie sa intelegem mintea umana prima oara deci dorinta sexuala primara ne plac fetele cu o fata simetrica, corp sex asta e dorinta sexuala
apoi personalitatea conteaza cand te indragostesti de cineva te indragostesti de persoana ei

| neutrino a răspuns:

Tot ceea ceea ce inseamna feminitate si bun simt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde la ce fel de baiat te referi
cel cu creier in cap si ganduri de viitor cu acea fata paii... ce a zis yannis 24
cel cocalar sau muschiulos si plin de el care majoritatea fetelor il vor (nu zic din rautate dar din ce am vazut 95% din timpul pe la liceu sau viata reala) corpul in general, daca ii zici ceva legat de voi 2 intr-un viitor de un an sau mai mult deja si-a pus coada intre picioare si a taiato, dar dupa ce te foloseste, desigur

| Madayna a răspuns:

In prima faza ii atrage aspectul fizic iar dupa aceea felul ei de a fi, cum se poarta, sufletul ei.

Răspuns utilizator avertizat
| toly a răspuns:

M-ai spart la faza cu "sufletul"laughing)
Ma oricarui baiat-barbat in plac umatoarele chestii:
(1)Aspectul fizic, nu ai sa vezi tu barbat pe lumea asta care sa nu-i placa o femeie frumoasa cu forme etc
(2)SA fie tandra sa tina la ei sa le faca toate mofturile
(3)Si sa fie loiala
Dar nimeni nu recunoaste asta e partea a doualaughing