| Hanneloreeeee a întrebat:

Cum le place băieților sa fie o fata?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde pentru ce anume si mai important la ce varsta
un baiat la 15-20 de ani poate vrea doar sex ( nu toti )
un baiat la 20-25 de ani =poate vrea o relatie mai serioasa dar nu vrea inca copii ( nu toti )
un barbat la 25-30 de ani =vrea o relatie serioasa si poate si un copil, deja are facultatea terminata, un job, incepe sa fie matur ( nu toti )
un barbat de 30-40 de ani vrea poate si casatorie, copii si deja e matur
e de la 40 de ani in sus vrem sa avem pe cineva langa noi si ne ocupam cu cresterea copiilor
de la 50 in sus ce sa mai sa isi vezi nepoti si copii sanatosi la casa lor si tragi la pensie

| mentholinks a răspuns:

Mie imi plac de exemplu fetele care parca au ceva pe chip, un mister sau ceva de genul.

| Plato a răspuns:

Nu exista o parere generala a "baietilor". 99.9% prefera sa fie vie.

| Hammurabi a răspuns (pentru Plato):

Adică 0,1% sunt necrofili? laughing))

| Plato a răspuns (pentru Hammurabi):

Mai stii? laughing nu te kaki in gustul omului, cum se spune.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Super buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Educata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa,restul conteaza mai putin hai sa fim sinceri

| mihaicelsfant a răspuns:

Inteligenta

| Stropdeploaie a răspuns:

Cat mai proasta si supusa!

| Jack99 a răspuns:

Sincera, deschisa, amuzanta si frumoasa, conteaza si aspectul fizic.