| ForeverYoung99 a întrebat:

Ca in fiecare an, de Craciun, diriga ne pune sa tragem biletele si sa ne facem cadouri unii altora.Imi puteti da idei referitoare la un cadou pentru un baiat(13 ani)? Multumesc si funda pentru cel mai bun raspuns :*

1 răspuns:
| Victorita15 a răspuns:

Salut. Dupa parerea mea, cel mai bun cadou pentru o persoana este un lucru util, nu conteaza pretul. Este important sa fie din inima si sa-i prinda bine, nu sa stea pe raft si sa adune praful. Pentru un baiat, mai ales pe vreme rece cred ca ar fi potrivit un fular. Poti sa-i dai o cravata sau un papion. O pereche de manusi sau o caciula i-ar prinde bine. Poti gasi nu foarte scumpe, dar sa-ti placa. Poti sa-i iei un USB, caci ii va rpinde bine de asemenea. Consider ca acestea sunt cadouri foarte bune. Mult succes. Sper ca te-am ajutat!