| sweet11 a întrebat:

Cam cat costa o operatie estetica pentru scoaterea unei alunite?

3 răspunsuri:
| HiperSoul a răspuns:

Stiu ca in chisinau(daca esti de aici), mai concret la institutul oncologic e gratis(pentru copii)

| sweet11 explică (pentru HiperSoul):

Pret ma INTERESAbig grin

| FlipyFlop a răspuns:

Eu am avut o alunita si incepea sa creasca si am fost la operatie.Depinde la ce spital mergi si in ce oras.Eu am dat cam 2-3 milioane cred. Daca vrei anestezie in tot corpu atunci trebuie sa mai platesti si pentru doctorul care iti face anestezia. Daca vrei locala atunci platesti doar doctorul care te opereaza. Sper ca te-am ajutat!