| anonim_4396 a întrebat:

cat costa o operatie estetica pentru nas? il am "cocosat"

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Dar o ''operatie'' pentru creier cat costa? ca il am cam redus.

| Darius2019 a răspuns (pentru Florentina9210):

Apoi sa o intrebi pe maicata de ce te-a facut asa, si apoi sa imi zici si mie care ti-a fost leacul big grin la ce dracu raspunzi tu ma? doar sa te bagi in seama, du-te si culcate ca e 21:05winking

| Florentina9210 a răspuns (pentru Darius2019):

Pai daca tu esti defect din fabrica, la ce naiba mai cauti sa faci operatie? consideri ca vei fi normal dupa? Ai tupeu copile.

| immortalfaith a răspuns:

E in jur de 2000 euro, depinde de medic si unde o faci

| IanaMal a răspuns:

Nu cred ca e bine sa faci asa, poti ramane fara el pentru un timp! te sfatuiesc sa te mai documentezi...