| bubu_7778 a întrebat:

Cam cat costa o operatie estetica la nas?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Operatia estetica la nas se numeste rinoplastie si costa intre 600 si 1000 Euro, echivalentul in lei.

42 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Clinica Silhouette, dr. Marek Valcu. Preturi moderate, in functie de interventie!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Operatiile estetice se fac, de obicei, in clinici private unde preturile nu sunt tocmai mici.aceasta operatie poate ajunge in jur de 1000 de euro.depinde de clinica la care apelezi.

| KaTaLyN a răspuns:

Cel mai in masura sa-ti raspunda la intrebarea asta este michael. jackson, Deci dk el nu stie atuci cine thinking kiddin' tongue km 1000 euro.totusi e operatie nazala.este mult mai delicata decat la barbie sau mai stiu eu undewinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cam 2000€aproximativ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La marek Valcu 1000 de euro a fost in 12 martie 2009. m-am operat la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu dar si eu vreau sa-mi fac o operatie la nas dar in Romania plzz ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am interesat si eu, si costa pana intr-o 1500 de euro. o sa-mi fac si eu o operatie cat de curand... pooop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1300-2500 euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 2500 euro aproximativ depinde la ce clinica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O operatie la nas poate ajunge si la 5000 euro si chiar mai mult, acum depinde cum si unde vrei sa o faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pi eu stiu ca kosta cam 300-1000 de euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi in romania ap 1300 $ si ceva peste daca vrei sa nu fie defecte dar mai bine in strainatate rezultatele acolo sunt mult mai bune ca la noi asa ca nu riscati sa va faceti operati estetice in romania mai ganditiva andrei din ploiestii pup tote fetele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna vreau sa-mi fac si eu o rinoplastie in romania dar nu stiu nici un medic bun imi poate recomanda cineva un medic ...nu conteaza pretul ...ma puteti contacta id:claudia_maria_x va rogggggg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna vreau sa-mi fac si eu o rinoplastie cat de curand dar nu stiu nici un medic bun in romania imi poate recomanda cineva un medic bun ...nu conteaza pretul ma puteti conacta pe id:claudia_maria_x va rogggggggggg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costul unei operatii la nas este de peste 1000 de euro depinde de clinica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Operatia costa an jur de 1000de euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1000-3000 euro, depinde de locatie si de reputatia doctorului...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

App ce a zis blonda suprema nu poti sa zici ca 600 de euro este echivalentul a 600 lei rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorlaughing
ca euro este 43 acum si nu poti sa zici ca 1 leu este echivalentul a 1 euro ca un euro este de 4 ori mai mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu am vazut multe preturi pe net dar cel mai bine este sa vb cu doctorul el iti poate spune pretul. si eu veau sa imi fac operatie la nas. dar trebuie sa trec de varsta de 15 ani big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1400 de euro, in iunie 2009 la marek valc, dar nu va recomand.Eu una nu sunt multumita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe net si vezilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am operat anul trecut la Dr Manu Dorel, aveam si deviatie de sept si nasul f stramb, am alergat cu banii in spital dupa dansul, cred ca am fost una din norocoase pentru ca sincer sunt mai mult decat multumita de rezultat.Initial am plecat sa fac doar deviatia care ma deranja foarte tare, avand probleme cu respiratia tot timpul, am suferit 5 zile cu mesele acelea in nas, aratam groaznic dar a meritat tot efortul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1600e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Persoana care a fost operata de Dr Marek Valcu sau fata care a fost operata de la Dr Manu Dorel imi puteti da si mie un nr de telefon ca sunt si eu interesata de o operatie...pls big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa imi dati si mie un nr de tele al lui un doctor vreau sa imi fac operatia la nas cat mai kurand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre 2000 si 3500 euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nr de telefon dar te poti duce tu direct la Spitalul judetean Ilfov pe langa Lia Manoliu la orl si acolo sa intrebi de asistenata Monica care te va pune in legatura cu domnul Doctor Manu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.si eu vreau sa imi fac operatie la nas. poate sa ma ajute ceva cu un sfat.cu un doctor bun si un nr de tele. pup